O rekolekcjach

Wydział Duchowieństwa i Instytutów Życia Konsekrowanego oraz Wyższe Seminarium Duchowne im. Papieża Jana Pawła II w Łomży organizuje rekolekcje charyzmatyczne dla kapłanów, które poprowadzi o. Antonello Cadeddu, włoski misjonarz od lat pracujący w Brazylii, współzałożyciel wspólnoty Przymierze Miłosierdzia. Rekolekcje będą się odbywać w dniach 24-27 września 2019 r.

Miejsce rekolekcji:

Wyższe Seminarium Duchowne im. Papieża Jana Pawła II
Pl. Papieża Jana Pawła II nr 1
18-400 Łomża

Zapisy: przez formularz rejestracyjny (preferowana forma) lub pod nr telefonów:

ks. Adam: tel. 606-651-319
ks. Jacek: tel. 501-015-086
ks. Jan: tel. 691-822-198

Opłata rejestracyjna:
Koszt rekolekcji: 500 zł; opłata obejmuje udział w rekolekcjach, pełne wyżywienie oraz noclegi.

Kwotę należy wpłacać jednorazowo w całości na konto:

Bank Spółdzielczy w Łomży
rachunek nr: 88 8757 0001 0003 6748 2000 0040

Wyższe Seminarium Duchowne
Pl. Papieża Jana Pawła II 1
18-400 Łomża

W tytule wpłaty prosimy podawać tylko imię i nazwisko osoby, której dotyczy wpłata z dopiskiem: rekolekcje (np.: Jan Nowak, rekolekcje); Prosimy o pojedynczy przelew za każdego uczestnika oddzielnie.

W razie rezygnacji po 15 września 2019 r. wpłaty nie będą zwracane. Każdy staje się uczestnikiem rekolekcji po zapisaniu się i wniesieniu opłaty, co zostanie potwierdzone mailowo lub smsowo. Liczy się kolejność wpłat, dlatego też prosimy o ich szybkie uzupełnienie po wykonaniu zgłoszenia. Brak wpłaty w ciągu 10 dni od otrzymania informacji spowoduje wykreślenie z listy uczestników. Osoby, które wpłacą pieniądze na konto, a nie będą zapisane, nie będą mogły stać się uczestnikami rekolekcji. Rekolekcje mają charakter zamknięty i tylko zarejestrowani uczestnicy będą mogli brać w nich udział.

Kapłani: Prosimy, aby kapłani przyjeżdżając na rekolekcje wzięli ze sobą ważny dokument kapłański, albę oraz złotą lub białą stułę do koncelebry, a także dla ewentualnego potwierdzenia dowód wpłaty rejestracyjnej.